Naše webové stránky používají soubory cookie. Prohlížením našich webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Další informace zde.

Menu

O nás

Ať už má klient jakoukoli vizi, najdeme cestu k realizaci. Slovo „nejde“ nemáme ve slovníku, ale přírodu se rozhodně porazit nepokoušíme. Dbáme na stavební a výtvarný aspekt samotné suroviny, protože kameni rozumíme a respektujeme jeho přirozenost.

Zajišťujeme:

  • těžbu pro konkrétní zakázku
  • technické návrhy realizací
  • výrobu na místě těžby v Itálii
  • dopravu na místo určení
  • supervizi kdekoli na světě

Surovina určená pro konkrétní dílo je pod naším dohledem od samotného začátku, a pokud bude klient chtít, můžeme ho do tohoto procesu začlenit. Nekupujeme totiž polotovary u obchodníků. Díky práci s masivními bloky garantuje RE stone opakovanou dodávku stejných materiálů, popř. její rozšíření a to i za několik let.

V současné době vzbuzuje mramor často nesmyslný „ekonomický respekt“. Naše cena je však srovnatelná s mnoha prefabrikovanými náhražkami. Mramor jakožto přírodní materiál působí přirozeně zcela jiným dojmem než umělé napodobeniny a jeho vlastnosti i vzhled jsou nesrovnatelné. Proto se jedná o ideální řešení pro investory, kteří chtějí opravdovou kvalitu a ne pouze krátkodobou, efektní napodobeninu.